Justyna Łabentowicz

Adwokat, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od roku 2015 prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką.

Jej praktyka zawodowa obejmuje pełen przekrój prawa, w szczególności sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego i karnoskarbowego. Współpracuje z jedną z największych firm odszkodowawczych w Polsce, specjalizując się w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu wypadków komunikacyjnych.

Prowadząc sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, władza rodzicielska, alimenty, kontakty z dzieckiem) kieruje się najlepszym interesem Klienta, poszukując najbardziej optymalnych rozwiązań.

Odwaga i umiejętność analitycznego myślenia sprawiają, że jest sprawną procesualistką, a Klienci mają pełne zaufanie do jej działań i obranej strategii procesowej.

Prywatnie jest licencjonowanym zawodnikiem Sekcji Bowlingu Sportowego Polskiego Związku Kręglarskiego oraz medalistką krajowych zawodów bowlingowych.

Mateusz Królikiewicz

Adwokat, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu, absolwent kierunku Prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W codziennej praktyce zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, karnoskarbowego oraz gospodarczego, wyróżnia go także znajomość prawa nieruchomości, wobec prywatnych zainteresowań w zakresie obrotu nieruchomościami.

Doświadczenie zawodowe oscyluje również w zakresie windykacji i antywindykacji, dzięki znajomości procedur stosowanych w wielkich firmach windykacyjnych potrafi umiejętnie doradzić Klientom, najbardziej optymalne dla nich rozwiązanie.

Miłośnik sportów walki, posiada brązowy pas w brazylijskim Ju-Jitsu. Trenuje i prowadzi zajęcia we wrocławskim Rio Grappling Club.