O mnie

Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką, w ramach której oferuję kompleksowe doradztwo prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na rzecz znanych wrocławskich kancelarii radców prawnych i adwokatów. Odbywałam aplikację adwokacką pod patronatem adw. Wojciecha Krzysztoporskiego, byłego dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu i uznanego karnisty. Ważnym elementem wykonywanego zawodu jest dla mnie obrona w sprawach karnych. Dobry adwokat stoi na straży rzetelności procesu i dba o ochronę praw oskarżonego. Doświadczenie zarówno w procesach karnych, jak i karnoskarbowych pozwala mi na dokonanie oceny rozwiązania najbardziej optymalnego dla oskarżonego.

Wśród prowadzonych spraw istotne znaczenie ma dla mnie prawo rodzinne. Wrażliwa materia tych spraw powoduje, że prócz wiedzy prawniczej należy wykazać się zrozumieniem sytuacji i potrzeb drugiego człowieka, często uwzględniając przy tym interes małoletniego dziecka. Prowadzę sprawy także z elementem transgranicznym, m.in. o egzekucję kontaktów z dzieckiem, o alimenty, czy w trybie konwencji haskiej o cywilnych aspektach uprowadzenia dziecka za granicę.

We współpracy z Klientami stawiam na rzetelność i zaangażowanie w prowadzeniu powierzonych spraw, mając zawsze na względzie ich najlepszy interes.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

Adwokat

Żaneta Kulczyńska